Особливості подвійних пам’ятників на могилу

Особливості подвійних пам’ятників на могилу

Якими бувають подвійні пам’ятники?

Хоронячи близьких людей, ми прагнемо поставити на їхніх могилах добротні та гарні пам’ятники, щоб вони не лише тривалий час були непорушними та міцними, але й такими, що відображають внутрішній світ покійної людини. Подвійні надгробні пам’ятники можна замовляти як готові, так і за індивідуальними проектами. Це можуть бути гранітні монументи, базальтові, а також виготовлені з мармуру, лабрадориту, габро. Проте перш ніж зробити замовлення, потрібно визначитись з його параметрами. Подвійні пам’ятники бувають таких видів:

  1. Вертикальні. Такі надгробки часто використовують тоді, коли ховають одну людину, проте на майбутнє передбачається поховання поряд близької покійному людини. Такі одинарні пам’ятники називаються подвійними, оскільки врешті два пам’ятники виконані в єдиному стилі та виглядають як одна композиція.
  2. Горизонтальні. Такий варіант подвійного пам’ятника використовується для одномоментного поховання двох чи більше людей, проте може використовуватися і для послідовних обрядів у різний час.
  3. Змішані. Такий тип подвійного пам’ятника може складатися з монументів різного вигляду та розміру, які в результаті утворюють одну загальну композицію.

Пам’ятник на двох людей може бути виготовлений з будь-якого різновиду натурального каменю, головне, щоб він був хорошої якості, підвищеної міцності та з професійно виконаною обробкою. Найчастіше замовники надають перевагу граніту, базальту, лабрадориту, габро.

Усі ці види каменю міцні, довговічні, невибагливі в догляді, на них легко наноситься гравірування та різні зображення. Кольори можна обирати відповідно до вподобань – від зеленого чи червоного з вкрапленнями, до чорного глянцевого. У майстерні Veron не лише виконають подвійний пам’ятник за індивідуальним замовленням, а й запропонують доставку, встановлення, виготовлення аксесуарів – вазочок, лампадок, церковної атрибутики – хрестів, янголів тощо.

Усі вироби з натуральних мінералів від компанії Veron відрізняються міцністю, невибагливістю в догляді, довговічністю, блиском та красою натурального каменю. Нанесення гравірування, портретів написів та епітафій також входить до переліку послуг нашої майстерні.

Додаткові послуги для подвійних пам’ятників

Крім аксесуарів, до переліку додаткових елементів для оформлення подвійних пам’ятників входить облаштування квітників, встановлення загорож, лавок, столиків. Усі ці додаткові деталі оформлення місця поховання виготовляються з аналогічних матеріалів, або контрастних за кольором чи фактурою. З такими елементами могила виглядатиме цілісною, завершеною та гармонійною.

І сам пам’ятник, і додаткові елементи краще замовляти в одному місці, щоб зберегти загальну концепцію оформлення, гарантувати високу якість та професійність виробів.

Таке делікатне питання як встановлення подвійного пам’ятника для рідних покійних має бути ретельно обміркованим та зваженим. Воно має відповідати характеру померлих та подобатися тим, хто відвідуватиме місця поховання. При цьому подвійні пам’ятники – це певна економія бюджету, оскільки один такий пам’ятник обійдеться дешевше ніж два одинарні. Зекономлені кошти можна використати на гідне облаштування місця навколо пам’ятника, встановлення лавки, вази для квітів тощо.

Поділитись в соцмережах