Художнє оформлення надгробків

Художнє оформлення надгробків

Гранітні постаменти: технології оздоблень

Одним з найвідоміших та найпопулярніших варіантів оформлення гранітних пам'ятників є гравірування. Воно буває автоматизованим та ручним. Ручний спосіб – більш давній, проте він дороговартісний, оскільки гравірування вручну – складний і тривалий за часом процес. Результат такого гравірування цілковито залежить від рівня майстерності майстра-гравірувальника.

Сучасне автоматичне гравірування здійснюється лазерним методом та вимагає цифрового обладнання. Усі зображення та надписи переносяться на полотно каменю з максимальною точністю. Якість такого гравірування – достатньо висока, та й сроки виконання значно швидші, ніж вручну. Разом з тим до вартості входять затрати на дороге сучасне обладнання та робота майстра, який опанував його використання.

Варіанти оформлення сучасних пам'ятників

Існують певні правила оформлення пам'ятників надписами та зображеннями. Наприклад, зображення портрету померлого, обов'язкові дати життя/смерті, прізвище та ім'я померлої людини. Додатково можна розмістити епітафій – слова скорботи або текст релігійного змісту. Релігійна артибутика для віруючих людей є дуже частою складовою зображень і надписів. Перелічимо основні загальноприйняті види оформлення пам'ятників.

  1. Релігійні мотиви: зображення хрестів, янголів, ликів святих, храмів, свічок.
  2. Зображення портрету чи фігури померлого.
  3. Світська символіка: дерева, квіти, голуби, інші птахи.
  4. Встановлення ваз та лампадок біля пам'ятника.
  5. Зображення елементів професії чи хобі померлої людини: книги, автомобіля, інструментів тощо.

Гравірування пам'ятника може бути виконано як на фронтальній частині пам'ятника, так і з його тильного боку.

Зразки малюнків, написів, віршованих рядків можна вибрати з представлених на сайті майстерні Veron, або замовити за власними ескізами чи проектами.

Майстерня Veron пропонує художнє оформлення пам’ятників недорого

Майстерня Veron пропонує якісне художнє оформлення пам’ятників різних видів. Є загальноприйняті норми щодо вигляду та розмірів оформлення, і тут їх дотримуються. Наприклад, шрифти використовуються прості й зрозумілі, середніх розмірів, усі зображення – пропорційні стосовно розмірів надгробка, виглядають доречно та гармонійно, не перезавантажуючи простір. Релігійні мотиви виконуються лише на прохання замовників, у віруючих померлих.

Крім того, тут використовують для виготовлення пам'ятників лише доброякісний натуральний камінь, тому як самі пам'ятники, так і їхнє оформлення – довговічні та якісні, зберігають естетично привабливий вигляд довгі роки.

Художнє оформлення пам'ятника – це можливість облаштування місця поховання відповідно до побажань померлого, беручи до уваги його сенс життя, характер, основні заняття. Це шана покійному, вдячність від тих, хто його завжди пам'ятатиме.

Наші фахівці підходять творчо до виконання усіх видів оформлень місць поховань, тому результат буде відповідним до побажань замовника, унікальним та індивідуальним.

Поділитись в соцмережах