Які переваги замовлення вази на могилу?

Які переваги замовлення вази на могилу?

Ваза - це відмінний варіант для тих, хто прагне прикрасити місця поховання родичів квітами – не лише висадженими на могилі, а й сухостоєм, кованими виробами чи живими рослинами. Дуже часто за відсутності камінної вази люди встановлюють тимчасові посудини – пляшки, керамічні чи скляні вази, які можуть перехилятися, падати тощо. Це спричиняє дискомфорт та зайві клопоти. Якщо ж замовити виготовлення вази з каменю, у комплекті з пам’ятником, стаціонарно закріпити її – ваза служитиме довгі роки, як і сам пам’ятник. Можна зробити вазу, в яку потрібно наливати воду, ставлячи живі квіти. А можна помістити в неї спеціальну губку з водою. Інший варіант – поставити сухі квіти, які можуть гарно зберігатися місяцями. Використовувати кам’яну вазу в якості горщика з ґрунтом і висаджувати туди живі квіти – ще один варіант використання такого аксесуару. Дехто надає перевагу кованим чи пластиковим квітам, які теж можна ставити у вазу, надійно закріпивши їх у ній.

Гранітна майстерня Veron пропонує великий асортимент різних видів ваз з натуральних мінералів: граніту, габро, лабрадориту, базальту тощо. Пропонуємо вироби різних розмірів, форм, кольорів, у тон композиції пам’ятника або контрастного кольору. Варто підбирати такий відтінок, який найкраще пасуватиме для надгробку.

У каталозі нашої компанії можна обрати підставки під вазу на могилу. Їх встановлюють у випадку, коли неможливо закріпити вазу на цоколь пам’ятника, і її потрібно монтувати окремо від постаменту. Підставки під вази можуть бути різних форм – як квадратні, так і прямокутні чи округлі.

Недорогі надмогильні вази для квітів в майстерні Veron

Купити вазу на могилу за цінами від виробника можна в майстерні Veron. Вази можуть бути витончені й високі, або широкі, у вигляді чаш, квадратні чи фігурні. Усі моделі служитимуть багато років без зміни свого зовнішнього вигляду.

Крім ваз, можна також замовити підсвічники й лампадки, у які на поминальні дні вставляються й запалюються свічки.

Вази та підсвічники: догляд

Вази й підсвічники встановлюються на тумби, квітники або на цоколь пам’ятників, часто для міцності кріплення застосовується спеціальний клей для кам’яних виробів.

Рекомендації щодо догляду за вазами та підсвічниками з каміння на місцях поховання:

  • перед настанням холодів потрібно перевіряти вази на наявність в них води, тому що під дією морозу вони можуть розширятися й тріскатися;
  • у надійно закріплених вазах можна використовувати внутрішні вставки з пластику чи поролону, які потім легко діставати;
  • на зимовий період вазу краще закривати плівкою чи тканиною.
Поділитись в соцмережах