Виготовлення пам’ятників від Veron
- ціна памятників в Хусті

Питання про те, як увічнити пам’ять про покійну близьку людину, постає перед родичами, які пережили втрату. Пам’ятники в Хусті та інших містах Закарпаття заведено замовляти не раніше, ніж через рік після поховання, і зазвичай це прагнуть зробити до Великодня або поминального дня.

Ринок ритуальних послуг пропонує купити пам’ятники на могилу недорого різних форм та видів. У багатьох людей різноманітність пропозицій викликає розгубленість – що ж обрати і як визначитись з оптимальним варіантом пам’ятника?

Найкраще рішення – звернутися безпосередньо до виробників, які, крім виготовлення пам’ятників, займаються також їхньою доставкою та встановленням. Однією з кращих в Україні щодо виробництва елітних пам’ятників з граніту та надгробних меморіалів є компанія Veron з багаторічним досвідом. Ціни на пам’ятники в нашій компанії – прийнятні для більшості, є пропозиції на будь-який бюджет.

Veron

Наша продукція

Наші переваги

Надійність
Більше 20 років досвіду
Сервіс
Індивідуальний підхід до замовлення та гарантійне обслуговування
Економія
Виготовлення на власних потужностях з якісного українського граніту, і ніяких переплат посередникам

Етапи замовлення

1. Ознайомтесь з продукцією
2. Оберіть потрібний товар
3. Оформіть замовлення
4. Узгодження деталей
5. Доставка та встановлення
6. Оплата

Останні статті

Важливість вибору матеріалу для пам’ятника

Дуже ефектно виглядають пам’ятники Закарпаття, виготовлені з натурального каменю – граніту, мармуру, базальту, габро, лабрадориту тощо. Такі монументи навіть через багато років здатні зберігати ефектний зовнішній вигляд. Компанія Veron знаходиться біля українських кар’єрів з видобутку базальту й граніту, тому виготовляє пам’ятники на могили з природних мінералів найвищої якості різноманітних кольорів і відтінків.

 

Як замовити пам’ятник по типу та віросповіданню

По типу ми пропонуємо пам’ятники купити вертикальні, горизонтальні та меморіальні композиції. Кожен клієнт самостійно обирає тип пам’ятника відповідно до побажань, фінансових можливостей і віросповідання родини померлого. Крім того, вигляд та ціна гранітних пам’ятників можуть відрізнятися залежно від того, ким був покійний – чоловіком, жінкою чи дитиною.

Щодо віросповідання, то, оскільки на Закарпатті проживають представники різних релігійних конфесій, компанія Veron пропонує пам’ятники замовити православні, католицькі, мусульманські та єврейські, з характерними елементами декорування. Ми виготовляємо як класичні надмогильні пам’ятники, так і нестандартні, різних форм, за індивідуальними замовленнями, а також меморіали для сімейних поховань.

 

Купити надгробні пам’ятники в Хусті з декором

Крім встановлення нових пам’ятників з червоного граніту ціна яких дуже різна, наша компанія також займається реставрацією старих. В обох випадках ми пропонуємо для декорування такі елементи:

 • цоколі та огорожі;
 • квітники;
 • бордюри;
 • бруківку;
 • гранітні плити;
 • столики й лавки.

Для оформлення пам’ятників з граніту, ціни яких прийнятні, ми також пропонуємо варіанти оформлення:

 • скульптури;
 • барельєфи;
 • погруддя;
 • вази;
 • лампадки та каплички;
 • кам’яні кулі;
 • таблички;
 • декоративні хрести.

Ми виготовляємо різні види портретів на надгробні пам’ятники, ціни в Закарпатті на які залежать від складності виготовлення – фото у склі або фотокераміку - на вибір замовника.

 

Ціни гранітних пам’ятників від компанії Veron з доставкою в Хуст

У компанії Veron, що в Рівненській області, можна купити гранітний пам'ятник в Хуст зі встановленням за доступною ціною. Щоб замовити пам’ятник з граніту чи іншого каменю, потрібно переглянути наш каталог пам’ятників з цінами, а тоді зателефонувати чи написати нашому менеджерові. Ми займаємося доставкою та встановленням пам’ятників на цвинтар як безпосередньо в Хусті, так і в околицях міста.

Замовляйте надгробні пам’ятники в Хуст ціни яких залежатимуть від багатьох складових: розміру одинарного чи подвійного пам’ятника, матеріалу, декорування, оформлення місця поховання, швидкості виконання робіт. Для відповідних підрахунків потрібно всі моменти замовлення докладно обговорити з нашим менеджером, після чого можна дізнатися остаточну вартість робіт.