Виготовлення пам’ятників в Рахові
- гранітна майстерня Veron

У каталозі пам’ятників з цінами на сайті компанії Veron представлені вироби власного виробництва. В асортименті надмогильні пам’ятники з граніту габро, базальту, лабрадориту, чорного граніту. Продукція виготовлена в різноманітних художніх рішеннях: одинарні пам’ятники, подвійні, постаменти з релігійними аксесуарами – капличками, лампадками, хрестами, меморіальні стели зі скульптурами для військових, монументи з огорожею, вазами, підсвічниками. Кожен замовник може обрати саме той варіант, який найбільше підходить – щодо визначеного бюджету та способу життя покійного або відповідно до його заповіту про облаштування місця поховання.

Veron

Наша продукція

Наші переваги

Надійність
Більше 20 років досвіду
Сервіс
Індивідуальний підхід до замовлення та гарантійне обслуговування
Економія
Виготовлення на власних потужностях з якісного українського граніту, і ніяких переплат посередникам

Етапи замовлення

1. Ознайомтесь з продукцією
2. Оберіть потрібний товар
3. Оформіть замовлення
4. Узгодження деталей
5. Доставка та встановлення
6. Оплата

Останні статті

Як купити пам’ятник на могилу недорого в м. Рахів?

Одним з найважливіших критеріїв для того, щоб купити пам’ятник, є кількість персон. Базальт та граніт – оптимальні матеріали для групових чи подвійних пам’ятників. Ці натуральні мінерали – надійні й довговічні, а також такі, що не потребують особливого догляду. Гранітні пам'ятники стійкі до коливань температури, морозів та опадів. При усій міцності й надійності, вони вражають величчю та вишуканістю. Пам’ятник з граніту на могилу може простояти десятиліття, не змінюючись зовні, допомагаючи тим самим зберегти світлі спогади про померлого.

Компанія Veron приймає замовлення від жителів усіх міст України, Закарпаття, а також мешканців Рахова – географічного центру Європи й відомого туристичного міста. Наші менеджери узгодять вибір матеріалу, підбір кольорів, підкажуть оптимальний розмір та розроблять проект майбутнього пам’ятника, ціна якого прийнятна – достатньо лише зателефонувати або написати в нашу компанію.

Також ми пропонуємо додаткові аксесуари для пам’ятників, каталог яких розміщено на нашому сайті.

Замовити гранітні пам’ятники за ціною від виробника Veron

Компанія Veron пропонує як готові елітні пам’ятники з граніту та інших видів натурального каменю, так і їхнє виготовлення за індивідуальними замовленнями. Крім того, ми самостійно доставляємо свої вироби, а потім – встановлюємо на місце поховання, гарантуючи тим самим якість і надійність монтажу.

Ціни на пам’ятники з граніту – гнучкі та залежать від низки факторів: габаритів, форми, складності виконання, додаткових аксесуарів. Граніт – вигідний матеріал для виготовлення пам’ятників, оскільки він володіє такими перевагами:

  • міцністю й довговічністю;
  • стійкістю до температурних коливань;
  • стійкістю до механічних ушкоджень;
  • непідвладністю корозії;
  • стійкістю надписів, гравіювання, малюнків;
  • нескладністю догляду.

Оскільки граніт та базальт добре піддаються різанню, фрезеруванню й гравіруванню, ми пропонуємо великий асортимент готових плит з натурального каменю, постаментів і меморіалів. При замовленні індивідуального проекту пропонуємо попередню тривимірну модель для кращого візуального сприйняття майбутнього результату.

Для тих, хто бажає замовити в Рахові надгробний пам’ятник, а також облаштувати всю ділянку поховання, ми пропонуємо барельєфи, огорожі, парапети, столи та лавки, а також інші архітектурні споруди, які можна гармонійно об’єднати в єдину меморіальну композицію.

Будьте уважні щодо вибору надгробного пам’ятника. Варто пам’ятати, що крім привабливої ціни на пам’ятник виробник повинен гарантувати якість та довговічність продукції. Найкраще звернутися до послуг перевіреної часом компанії, почитати відгуки про неї, переконатися в досвідченості працівників.

Майстерня Veron – підприємство, якому можна довіряти, тому співпраця з нами буде результативною й вигідною.