Виготовлення пам’ятників в Мукачево
- гранітна майстерня Veron

Люди, які пережили втрату близької людини, рано чи пізно поставлять собі за мету зробити на могилу пам’ятника, щоб закарбувати пам’ять про неї у камені. Постаменти та надгробки в Закарпатті і, зокрема, в місті Мукачево, встановлюють не раніше ніж через рік після поховання. Найчастіше могилу намагаються облаштувати до поминальної неділі, яка йде одразу за Великоднем.

Ринок ритуальних послуг на сьогодні пропонує безліч варіантів оформлення місць поховання, тому в багатьох людей такий великий асортимент викликає деяку розгубленість: на чому зупинитися та чому надати перевагу?

Ми пропонуємо звернутися одразу до виробників, оминаючи посередників. Прийнятні ціни та домовленість напряму - з людьми, які особисто займатимуться виконанням усіх робіт: виготовленням пам’ятника, його доставкою та встановленням.

Однією серед найкращих компаній з виготовлення пам’ятників в Україні є Veron. Багаторічний досвід, робота з натуральним каменем, доступні ціни – це основні переваги, які приваблюють клієнтів. А ще – найкраща якість, широкий асортимент та дотримання термінів виконання.

Veron

Наша продукція

Наші переваги

Надійність
Більше 20 років досвіду
Сервіс
Індивідуальний підхід до замовлення та гарантійне обслуговування
Економія
Виготовлення на власних потужностях з якісного українського граніту, і ніяких переплат посередникам

Етапи замовлення

1. Ознайомтесь з продукцією
2. Оберіть потрібний товар
3. Оформіть замовлення
4. Узгодження деталей
5. Доставка та встановлення
6. Оплата

Останні статті

Пропонуємо замовити пам’ятник в місто Мукачево

Важливий критерій під час замовлення пам’ятника – кількість персон. Це може бути як одна, так і дві померлі людини. Подвійні пам’ятники дуже часто замовляють для покійних подружніх пар. Граніт або базальт – чудові варіанти натуральних мінералів для подвійних пам’ятників, оскільки це дуже міцні, надійні та довговічні види каменю. Вони стійкі до температурних коливань, різних видів опадів, морозів та поривів вітру. Крім міцності, такі вироби відрізняються також вишуканістю вигляду, витонченістю форм та плавністю ліній. Гранітні монументи, як і базальтові, можуть простояти десятиліття, не втрачаючи естетично привабливого вигляду, з гравіюванням та аксесуарами. Проте для цього потрібно звертатись до професіоналів, які гарантують якість та довговічність своїх виробів, використовуючи в роботі лише добротний матеріал та передові методи обробки каменю.

Компанія Veron – саме така, бо в ній працюють професійні майстри з досвідом. Тут приймаються замовлення на виготовлення пам’ятників від мешканців усіх міст України, Закарпаття та Мукачева, зокрема. Менеджери допоможуть обрати матеріал, колір, форму та розміри пам’ятника, а також підберуть оптимальні аксесуари, епітафії, гравірування. Ми розробляємо проекти на виготовлення пам’ятників на будь-який бюджет, різних видів складності, на одну чи дві персони. Достатньо передзвонити нам або написати, і ми одразу відгукнемося і запропонуємо варіанти.

Можна замовити пам’ятник, обравши будь-яку модель з каталогу сайту компанії Veron , а можна запропонувати свій, індивідуальний проект, відповідно до якого ми виготовимо надгробок.

Купити гранітний пам’ятник за ціною виробника Veron в Мукачево

Компанія Veron реалізує як готові пам’ятники й надгробки, так і виготовляє їх за проектами та індивідуальними замовленнями. Компанія також займається доставкою та встановленням готових виробів на місцях поховання, у різних містах України. Ми гарантуємо як відмінну якість власних виробів, так і надійність монтажу.

Ціни гранітних і базальтових пам’ятників залежать від складності проекту, розмірів монумента, використаного матеріалу, наявності аксесуарів та елементів оздоблення.

Граніт – довговічний та міцний камінь, який має низку переваг перед іншими натуральними мінералами.

  1. Стійкість до коливань температури.
  2. Міцність та довговічність.
  3. Стійкість до механічних ушкоджень.
  4. Стійкість до корозії.
  5. Піддатливість гравіруванню, нанесенню малюнків, написів.
  6. Простота догляду.

Пропонуємо величезний асортимент готових виробів з натурального каменю: стел, надгробків, постаментів, меморіалів. У разі замовлення за індивідуальним проектом пропонуємо 3D-візуалізацію для кращого сприйняття кінцевого результату.

Для бажаючих замовити пам’ятник в Мукачево пропонуємо також парапети, барельєфи, огорожі, лавки й столи для облаштування місць поховання.

Майстерня Veron – професіонал своєї справи, компанія, яка має довіру клієнтів по всій Україні, тому сміливо замовляйте наші послуги та отримуйте відмінний результат.